Filmlere gitmeden önce ve izlemeden önce genellikle ilk giden izleyicilerin yorumlarına bakarım ve her zamanda bu yorumların tamamıyla gereksiz olduğu kanısındayım. Çünkü, yorumlara bakarak çok şey kaçırmış olabiliyorsunuz. Eleştirinin dozajını ayarlayamayan bazı insanlar, filmi yerden yere vurmuş. Oysaki Ali Atay’ın yönetmenliğine, çekilen Ölümlü Dünya son dönemlerde izlediğim en güzel aksiyon-komedi filmlerden biri. Fragmanını izlerken; oyuncu kadrosu zaten filme olan ilgimi fazlasıyla arttırmıştı. Senaryo açısından da başarılı olan filmde işlenen konu, Türk sinemasında her geçen gün daha kaliteli işlerin yapıldığını bizlere gösteriyor.

Tüm oyuncuların performansı genel olarak iyi ama Doğu Demirkol’un oyunculuğunu çok beğendim. Film boyunca ciddi anlamda beni güldüren tek karakter diyebilirim. Güldür Güldür Show’da tanıdığımız Doğu Demirkol bu film ile bence kendi çıtasını biraz daha yukarıya taşıdı.

Filme yönelik yapılan eleştirilere kulak tıkayarak filmi izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Filmi izledikten sonra yorumlarınızı benimle paylaşabilirsiniz.

IMDB: 8.0

YAPIMI: 2018- TÜRKİYE

YÖNETMEN: ALİ ATAY

TÜR: Komedi,Aksiyon

Fragman:

FİLMDE EN ÇOK TAKILDIĞIM MÜZİK :

Kategori: