İçeriğe geç

Kategori: Dizi

My Holo Love

Bilişim,teknoloji ve girişimcilik konulu dizileri izlemeye ve paylaşmaya devam edeceğim. Belirli aralıklar ilede bu konularda öneri listeleri yapıp paylaşacağım. Sizde bu tarz önerebileceğiniz dizileri yorum kısmında benimle paylaşabilirsiniz.

Sokağa çıkma yasaklarını değerlendirdiğimiz yeni bir günde yeni bir Netflix dizisinin daha sonuna geldim. Ben yeni izledim ama dizinin çıkış tarihi 2020 yılının şubat ayıymış. Kore yapımı olan dizi, bilim kurgu, fantastik ve romantizm konularının harmanlanmış senaryosuyla çekilmiş. Toplamda 12 bölümden ve her bir bölümü 50 dakikadan oluşuyor.

La Casa De Papel 3.Sezon

Sabırsızlıkla beklenen sezon geldi ve izleyici kitlesini Cuma günü itibariyle ekranların başına kilitlemeyi başardı. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, Netflix’in başarılı serilerinden olan La Casa De Papel’den bahsediyorum. Netflix’in hızlı yükselişinin altında ki en büyük etkenlerden biride bu tarz başarılı işlere imza atmasıdır. Netflix’in yükselişi ile ilgili daha detaylı konuşacağız, ama önce yeni sezonu yayınlanan La Casa De Papel hakkında ki düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Kesinlikle spoiler içermemektedir.